*~Only Girlz!~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
*~Only Girlz!~*

Dobrodosli na Girls forum!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Zlabrajte ovde:-)

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
#Tanja#
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
#Tanja#


Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 17.07.2007

Zlabrajte ovde:-) Empty
PočaljiNaslov: Zlabrajte ovde:-)   Zlabrajte ovde:-) Icon_minipostedSre Okt 03, 2007 9:50 pm

Ovako se obraca moja nastavnica iz gogsa......zlabrati..joj.boze......
Ovde pisite sta hocete,mogu i ne regovani:-)!
Nazad na vrh Ići dole
http://girls.go-forum.net
Sandra
Gost




Zlabrajte ovde:-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlabrajte ovde:-)   Zlabrajte ovde:-) Icon_minipostedSre Okt 03, 2007 9:54 pm

E pozz ljudi!Moje ime je Sandra,i iz NS-a sam...Bas dobro sto postoji ovaj deo,pa mogu pisati i oni koji nisu regovani...mada ni to nije problem...pozz! hi ples jump hi
Nazad na vrh Ići dole
rock girl
Kako je lepo biti teenager...Svako te slusa,a ti uvek teras po svom (: !
Kako je lepo biti teenager...Svako te slusa,a ti uvek teras po svom (: !
rock girl


Broj poruka : 84
Godina : 31
Location : PG...
Datum upisa : 14.09.2007

Zlabrajte ovde:-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlabrajte ovde:-)   Zlabrajte ovde:-) Icon_minipostedSub Okt 20, 2007 3:49 pm

Zashto ja nisam vidjela ovu temu kad sam bila neregovana?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.teen4um.usersboard.net
*Speedyjewka*
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
*Speedyjewka*


Broj poruka : 330
Godina : 30
Location : Negde blizu Billa...
Datum upisa : 20.10.2007

Zlabrajte ovde:-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlabrajte ovde:-)   Zlabrajte ovde:-) Icon_minipostedČet Okt 25, 2007 9:31 pm

Ni ja nisam owo widela dok se nisam regowala!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
#Tanja#
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
#Tanja#


Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 17.07.2007

Zlabrajte ovde:-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlabrajte ovde:-)   Zlabrajte ovde:-) Icon_minipostedČet Okt 25, 2007 10:51 pm

Ne znam zasto:)
Nazad na vrh Ići dole
http://girls.go-forum.net
#Tanja#
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
#Tanja#


Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 17.07.2007

Zlabrajte ovde:-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlabrajte ovde:-)   Zlabrajte ovde:-) Icon_minipostedČet Okt 25, 2007 10:52 pm

Rock girl,ti je nisi videla,zato sto je postavljena,tek nakon sto si se regovala.....Mozda 2-3 nedelje posle ass
Nazad na vrh Ići dole
http://girls.go-forum.net
Pertla
Gost




Zlabrajte ovde:-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlabrajte ovde:-)   Zlabrajte ovde:-) Icon_minipostedPon Nov 05, 2007 2:06 am

E mene mrzi da se regujem, mozda nekada kasnije.. Laughing Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
AnahiDul
Gost




Zlabrajte ovde:-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlabrajte ovde:-)   Zlabrajte ovde:-) Icon_minipostedPon Nov 05, 2007 3:59 pm

E srdjane sta radis?
I mene mrzi da se regujem Laughing
Nazad na vrh Ići dole
nicole
Gost




Zlabrajte ovde:-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlabrajte ovde:-)   Zlabrajte ovde:-) Icon_minipostedPet Dec 21, 2007 2:32 pm

caos. ja sam julija iz bg. 95 sam godishte. imam msn ako neko hoce da se dop... gdesteljudi@hotmail.com mrzi me sad da se regujem mozda kasnije Smile shta se radi?
Nazad na vrh Ići dole
Alek$
Gost




Zlabrajte ovde:-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlabrajte ovde:-)   Zlabrajte ovde:-) Icon_minipostedNed Jan 06, 2008 3:58 pm

ma nista..i mene mrzi da se regujem.. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
$*^Pink angel^*$
Svi su videli koliko si extra!Ti si naj faca u skoli!!!Svaka cast :)
Svi su videli koliko si extra!Ti si naj faca u skoli!!!Svaka cast :)
$*^Pink angel^*$


Broj poruka : 287
Location : U mom svetu..u svetu mode i buntovnistva...
Datum upisa : 15.01.2008

Zlabrajte ovde:-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlabrajte ovde:-)   Zlabrajte ovde:-) Icon_minipostedČet Jan 17, 2008 5:10 pm

Nisma je videla ni ja
Nazad na vrh Ići dole
Rock Bab
Gost




Zlabrajte ovde:-) Empty
PočaljiNaslov: evo   Zlabrajte ovde:-) Icon_minipostedČet Feb 21, 2008 1:06 pm

Caos, mozda me znate sa drugih foruma kao Rock Baby 94, neunistivu, medenu 94 & co. Mozda nije fer ovo sto radim ali molim vas regujte se na i garantujem ludu zabavu. P.S. sve pohvale adminima ovog foruma, stvarnos te super odradile forum... Besooo
Nazad na vrh Ići dole
*Speedyjewka*
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
*Speedyjewka*


Broj poruka : 330
Godina : 30
Location : Negde blizu Billa...
Datum upisa : 20.10.2007

Zlabrajte ovde:-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlabrajte ovde:-)   Zlabrajte ovde:-) Icon_minipostedPon Feb 25, 2008 1:35 am

Na shta da se regujemo?
Nazad na vrh Ići dole
#Tanja#
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
#Tanja#


Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 17.07.2007

Zlabrajte ovde:-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlabrajte ovde:-)   Zlabrajte ovde:-) Icon_minipostedPon Feb 25, 2008 2:51 pm

Sigurno je neko od admina obrisao adresu....P.S.Za to postoji posebna tema!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://girls.go-forum.net
Sanja
Gost




Zlabrajte ovde:-) Empty
PočaljiNaslov: Ćao!   Zlabrajte ovde:-) Icon_minipostedSre Mar 26, 2008 7:29 pm

I mene možda znate sa mnogih foruma, a nickovi: RBD Sanja, Sanja94, Adminka Sanjica....... Hajde se regujete please na jedan soper forum, ja ću sada da s eregujem ili posle, ako nisma regovana..... pa proverite!!!!!! Pošto ne znam gde sam regovana!!!!
Evo adresa:
i još jedan forum za sooper gils:
Pa...pls, i proverite dal sam ovde već regovaa!
Nazad na vrh Ići dole
milica
Gost




Zlabrajte ovde:-) Empty
PočaljiNaslov: JA ću se sad regovat   Zlabrajte ovde:-) Icon_minipostedPon Apr 07, 2008 12:22 am

ja ću sad da se regujem, predlažem i ostalima da urade isto, jer je forum extra, nećete se pokajati
regovat ću se pod ovim imenom
pozzzzzzzzzz Very Happy Razz
Nazad na vrh Ići dole
*Nada*
Gost




Zlabrajte ovde:-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlabrajte ovde:-)   Zlabrajte ovde:-) Icon_minipostedSub Jun 14, 2008 10:19 am

E *Speedyjawka* da li volisTokio Hotel i da li imas msn
mozes da es registrujes na moj forum
moj nick je tamo admin
Nazad na vrh Ići dole
*Nada*
Gost




Zlabrajte ovde:-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlabrajte ovde:-)   Zlabrajte ovde:-) Icon_minipostedSub Jun 14, 2008 8:55 pm

Nazad na vrh Ići dole
!!!!!!!!
Gost




Zlabrajte ovde:-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlabrajte ovde:-)   Zlabrajte ovde:-) Icon_minipostedPon Jun 16, 2008 12:40 pm

ae reg te se na pleeeeeeeeaaaaaaaaaaaaasssssssssseeeeeeeeeeeee Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*Nada*
Gost




Zlabrajte ovde:-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlabrajte ovde:-)   Zlabrajte ovde:-) Icon_minipostedUto Jun 17, 2008 2:26 pm

Nazad na vrh Ići dole
*Nada*
Gost




Zlabrajte ovde:-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlabrajte ovde:-)   Zlabrajte ovde:-) Icon_minipostedSre Jun 18, 2008 11:08 am

Ok
Nazad na vrh Ići dole
mashka
Gost




Zlabrajte ovde:-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlabrajte ovde:-)   Zlabrajte ovde:-) Icon_minipostedPet Avg 29, 2008 1:42 pm

hello!!! ja sam masa. iz bg-a sam. forum je xtra!!! samo ne bih se regovala, sto sam vec regovana na moj forum, i jos jedan, a oba su only for girls. ali, nisam rekla da se necu regovati. mozda i hocu... pozz... igra hh
Nazad na vrh Ići dole
Anny4eve
Gost




Zlabrajte ovde:-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlabrajte ovde:-)   Zlabrajte ovde:-) Icon_minipostedSre Sep 03, 2008 1:54 pm

PoZz swima!
Kao prvo bih promenila look jer ovaj dugo stoji....
Sve ostalo je OK,ali nemate redovnih clanova bas puno.
Nazad na vrh Ići dole
Anny 4ev
Gost




Zlabrajte ovde:-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlabrajte ovde:-)   Zlabrajte ovde:-) Icon_minipostedUto Okt 21, 2008 8:37 pm

Poz.Da li moze neko da me aktivira?
Nazad na vrh Ići dole
Fashion
Dobrodosao!Zelimo ti puno zabave na nasem forumu!Nadamo se da ces biti redovan/na :)
Dobrodosao!Zelimo ti puno zabave na nasem forumu!Nadamo se da ces biti redovan/na :)
Fashion


Broj poruka : 43
Location : //////////////
Datum upisa : 29.12.2008

Zlabrajte ovde:-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlabrajte ovde:-)   Zlabrajte ovde:-) Icon_minipostedPon Dec 29, 2008 6:37 pm

ma ja bih te aktivirala ali nemam poyiciju provjeri jel ti stigo kljuc ya aktivaciju
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zlabrajte ovde:-) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlabrajte ovde:-)   Zlabrajte ovde:-) Icon_miniposted

Nazad na vrh Ići dole
 
Zlabrajte ovde:-)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*~Only Girlz!~* :: Svashtara :: Za ne registrovane korisnike-
Skoči na: