*~Only Girlz!~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
*~Only Girlz!~*

Dobrodosli na Girls forum!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ah te bubuljice...

Ići dole 
+2
*Speedyjewka*
>>Anjica<<
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
$*^Pink angel^*$
Svi su videli koliko si extra!Ti si naj faca u skoli!!!Svaka cast :)
Svi su videli koliko si extra!Ti si naj faca u skoli!!!Svaka cast :)
$*^Pink angel^*$


Broj poruka : 287
Location : U mom svetu..u svetu mode i buntovnistva...
Datum upisa : 15.01.2008

Ah te bubuljice... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah te bubuljice...   Ah te bubuljice... - Page 2 Icon_minipostedČet Jan 17, 2008 10:01 pm

Stavrno?Ni jaaaaaaaaaaaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
>>Anjica<<
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
>>Anjica<<


Broj poruka : 343
Godina : 30
Location : u SONI(planiram bekstvo)....
Datum upisa : 21.08.2007

Ah te bubuljice... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah te bubuljice...   Ah te bubuljice... - Page 2 Icon_minipostedČet Jan 17, 2008 10:46 pm

mislim da smo to do sada shvatili...
btw
marija i tebi blago.....smrc smrc
Nazad na vrh Ići dole
#Tanja#
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
#Tanja#


Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 17.07.2007

Ah te bubuljice... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah te bubuljice...   Ah te bubuljice... - Page 2 Icon_minipostedČet Jan 17, 2008 10:49 pm

Ja imam 2-3 na licu Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://girls.go-forum.net
*Speedyjewka*
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
*Speedyjewka*


Broj poruka : 330
Godina : 30
Location : Negde blizu Billa...
Datum upisa : 20.10.2007

Ah te bubuljice... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah te bubuljice...   Ah te bubuljice... - Page 2 Icon_minipostedPon Jan 21, 2008 9:52 pm

Ma ne brini Anja,protjitje te to uskoro...Nish se ti meni ne sikiraj...Samo ne pipaj i swe tje "bidne" u redu...Hwala Bogu,da chuknem u drwo,ni ja nemam...
Nazad na vrh Ići dole
>>Anjica<<
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
>>Anjica<<


Broj poruka : 343
Godina : 30
Location : u SONI(planiram bekstvo)....
Datum upisa : 21.08.2007

Ah te bubuljice... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah te bubuljice...   Ah te bubuljice... - Page 2 Icon_minipostedUto Jan 22, 2008 8:45 pm

a da chukam i ja mozda ce da mi prodju...???????????????
Nazad na vrh Ići dole
*Speedyjewka*
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
*Speedyjewka*


Broj poruka : 330
Godina : 30
Location : Negde blizu Billa...
Datum upisa : 20.10.2007

Ah te bubuljice... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah te bubuljice...   Ah te bubuljice... - Page 2 Icon_minipostedUto Jan 22, 2008 9:22 pm

Hahahaha,tabletice,nema pomotji sad!Kasno si se setila,sad morash da chekash da prodju...
Nazad na vrh Ići dole
Milica
Dobrodosao!Zelimo ti puno zabave na nasem forumu!Nadamo se da ces biti redovan/na :)
Dobrodosao!Zelimo ti puno zabave na nasem forumu!Nadamo se da ces biti redovan/na :)
Milica


Broj poruka : 62
Godina : 32
Location : KOTOR MONTENEGRO
Datum upisa : 07.04.2008

Ah te bubuljice... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah te bubuljice...   Ah te bubuljice... - Page 2 Icon_minipostedPon Apr 14, 2008 10:54 pm

ja ljeti kad mi izađu po leđema i po rukama, od naše "čiste" primorske vode, uzmem piling za tijelo i svaki dan poslije plaže njime operem tijelo, to radim i zimi kad mi izađu, mada to je skoro nikad, i vjeruj mi, pomaže. a za lice koristim piling za licu (od nivee i nije loš, mada koristim i avon-ov imaju dobre preparate što se bubuljica tiče Razz )
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ah te bubuljice... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ah te bubuljice...   Ah te bubuljice... - Page 2 Icon_miniposted

Nazad na vrh Ići dole
 
Ah te bubuljice...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*~Only Girlz!~* :: Teens :: beauty-
Skoči na: