*~Only Girlz!~*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
*~Only Girlz!~*

Dobrodosli na Girls forum!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Mozgalice

Ići dole 
+3
*Speedyjewka*
>>Anjica<<
#Tanja#
7 posters
AutorPoruka
#Tanja#
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
#Tanja#


Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 17.07.2007

Mozgalice Empty
PočaljiNaslov: Mozgalice   Mozgalice Icon_minipostedČet Jan 17, 2008 12:58 am

Napisite resenja za koja znate odgovor
Pitanja:
1. Ako legnes u 8 sati i navijes sat da ti zvoni u 9 sati, koliko dugo ces spavati?
2. Da li u SAD-u postoji 25. decembar?
3. Ako imas u kutiji samo jednu sibicu i ulazis u mracnu sobu u kojoj se nalaze: petrolejka, plinska svetiljka i pec na drva, sta ces prvo zapaliti?
4. Neki meseci imaju 30, a neki 31 dan, koliko meseci u godini ima 28 dana?
5. Sta pise na novcicu od tri dinara?
6. Doktor ti je dao tri tablete, da pijes jednu na svakih pola sata. Koliko ces dugo piti tablete?
7. Sanjas da si u mracnom tunelu, sa jedne strane dolazi voz, a sa druge zmaj. Sta ces uciniti?
11. Ako pod punim Mesecom bacis crveni kamen u Crno more, sta ce se dogoditi?
13. Ako se coveku odsece desna ruka, koliko mu prstiju ostane?
14. Avion se srusio na kanadsko-americkoj granici. Gde ce se sahraniti preziveli putnici?
15. Koliko rodjendana ima majka troje djece?
16. Jabuka ima tri grane, svaka grana ima tri grancice, svaka grancica ima tri ploda, svaki plod ima tri kostice. Koliko ima krusaka na stablu?
17. Koliko puta u toku 24 sata (jednog dana) minutna kazaljka predje iznad satne kazaljke?
18. Ako danas u podne pada jaka kisa, moze li se za 36 sati ocekivati jako sunce?
19. Bijeli pjevac snese jaje na jugoslovensko-hrvatskoj granici. Da bi se izbegao medjunarodni spor, cije je jaje?
20. Koliko je 10 i 30?

Nesto je ispreskakano...
Nazad na vrh Ići dole
http://girls.go-forum.net
>>Anjica<<
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
>>Anjica<<


Broj poruka : 343
Godina : 30
Location : u SONI(planiram bekstvo)....
Datum upisa : 21.08.2007

Mozgalice Empty
PočaljiNaslov: Re: Mozgalice   Mozgalice Icon_minipostedČet Jan 17, 2008 2:12 am

1.jedan sat
2.da
3.plinsku
4.jedan
5.ne postoji ta novcanica
6.sat vremena
7.leci pod sine da me voz predje i da udari zmaja a ja cu ostati ziva
a gde su 8,9,10????
11.nista.kamen ce potonuti
a 12??
13.15
14.pa u svom rodnom mestu ili gde im bliznji odrede,a ako tela nema onda nigde
15.1
16.nijedna
17.ne razbiram pitanje
18.sto da ne
19.jaje je pevcevo
20.pola 11
Nazad na vrh Ići dole
#Tanja#
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
#Tanja#


Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 17.07.2007

Mozgalice Empty
PočaljiNaslov: Re: Mozgalice   Mozgalice Icon_minipostedČet Jan 17, 2008 2:53 pm

Ova sto sam izostavila,bila su glupa....
Nisu tacni odgovori na 3,4,7,14,17,18 i 19...Kopiracu ih ako neko zna da odgovori,a ako ne,napisacu ja odgovore.

3. Ako imas u kutiji samo jednu sibicu i ulazis u mracnu sobu u kojoj se nalaze: petrolejka, plinska svetiljka i pec na drva, sta ces prvo zapaliti?
4. Neki meseci imaju 30, a neki 31 dan, koliko meseci u godini ima 28 dana?
7. Sanjas da si u mracnom tunelu, sa jedne strane dolazi voz, a sa druge zmaj. Sta ces uciniti
14. Avion se srusio na kanadsko-americkoj granici. Gde ce se sahraniti preziveli putnici?
17. Koliko puta u toku 24 sata (jednog dana) minutna kazaljka predje iznad satne kazaljke?
18. Ako danas u podne pada jaka kisa, moze li se za 36 sati ocekivati jako sunce?
19. Bijeli pjevac snese jaje na jugoslovensko-hrvatskoj granici. Da bi se izbegao medjunarodni spor, cije je jaje?
Nazad na vrh Ići dole
http://girls.go-forum.net
>>Anjica<<
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
>>Anjica<<


Broj poruka : 343
Godina : 30
Location : u SONI(planiram bekstvo)....
Datum upisa : 21.08.2007

Mozgalice Empty
PočaljiNaslov: Re: Mozgalice   Mozgalice Icon_minipostedČet Jan 17, 2008 4:03 pm

predpostavljala sam da mi ovo nije tacno
al sam sad provalila 4.
svi meseci
jel?
Nazad na vrh Ići dole
*Speedyjewka*
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
*Speedyjewka*


Broj poruka : 330
Godina : 30
Location : Negde blizu Billa...
Datum upisa : 20.10.2007

Mozgalice Empty
PočaljiNaslov: Re: Mozgalice   Mozgalice Icon_minipostedČet Jan 17, 2008 4:13 pm

4. jeste sad sam htela da ga napishem...

3. Shibicu
7. probuditjesh se
14. na groblju
17. Ne razumem...Pa waljda 24.
18.Ne,tad je ponotj
19.Pewac ne nosi jaja...
Nazad na vrh Ići dole
$*^Pink angel^*$
Svi su videli koliko si extra!Ti si naj faca u skoli!!!Svaka cast :)
Svi su videli koliko si extra!Ti si naj faca u skoli!!!Svaka cast :)
$*^Pink angel^*$


Broj poruka : 287
Location : U mom svetu..u svetu mode i buntovnistva...
Datum upisa : 15.01.2008

Mozgalice Empty
PočaljiNaslov: Re: Mozgalice   Mozgalice Icon_minipostedČet Jan 17, 2008 5:12 pm

Ja ne znam
Nazad na vrh Ići dole
#Tanja#
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
#Tanja#


Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 17.07.2007

Mozgalice Empty
PočaljiNaslov: Re: Mozgalice   Mozgalice Icon_minipostedČet Jan 17, 2008 7:25 pm

Nije vam dobro za 14 i 17....
Nazad na vrh Ići dole
http://girls.go-forum.net
*Speedyjewka*
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
*Speedyjewka*


Broj poruka : 330
Godina : 30
Location : Negde blizu Billa...
Datum upisa : 20.10.2007

Mozgalice Empty
PočaljiNaslov: Re: Mozgalice   Mozgalice Icon_minipostedČet Jan 17, 2008 7:30 pm

AAAAAA!!!ZNAM 14!!!PREZHIWELI se ne sahranjuju!!!A 17 ne razumem...
Nazad na vrh Ići dole
#Tanja#
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
#Tanja#


Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 17.07.2007

Mozgalice Empty
PočaljiNaslov: Re: Mozgalice   Mozgalice Icon_minipostedČet Jan 17, 2008 8:53 pm

Bravo Djina!Preziveli se ne sahranjuju! (:
Nazad na vrh Ići dole
http://girls.go-forum.net
*Speedyjewka*
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
*Speedyjewka*


Broj poruka : 330
Godina : 30
Location : Negde blizu Billa...
Datum upisa : 20.10.2007

Mozgalice Empty
PočaljiNaslov: Re: Mozgalice   Mozgalice Icon_minipostedPet Jan 18, 2008 12:58 am

Hehehe,pa mislim...Ja sam genije,hwala,hwala...Ne morate aplauz...Hahaha,shalim se...
Nazad na vrh Ići dole
#Tanja#
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
*~zivot nije bajka sa srecnim zavrsetkom!Ali ipak uvek misli pozitivno i OSTANI COOL!*~
#Tanja#


Broj poruka : 432
Godina : 30
Datum upisa : 17.07.2007

Mozgalice Empty
PočaljiNaslov: Re: Mozgalice   Mozgalice Icon_minipostedPon Jan 21, 2008 12:38 am

Evo nekih novih

1.Doktor u Parizu ima brata u Torontu koji je advokat.
Advokat nema brata koji je doktor u Parizu.
Kako je to moguće?

2.Zločin je počinjen. Jedan život je oduzet. Ime, adresa i osnove informacije su poznate policiji. No ta osoba neće u zatvor i neće joj se suditi.
Zašto?

3.Gđa Bandek je obavljala posao u kuhinji kada je izgubila dijamanti prsten koji je upao u kavu. Prsten se nije smocio.Zasto?


Ko zna?
Nazad na vrh Ići dole
http://girls.go-forum.net
Sanja94
Dobrodosao!Zelimo ti puno zabave na nasem forumu!Nadamo se da ces biti redovan/na :)
Dobrodosao!Zelimo ti puno zabave na nasem forumu!Nadamo se da ces biti redovan/na :)



Broj poruka : 39
Datum upisa : 12.02.2008

Mozgalice Empty
PočaljiNaslov: Re: Mozgalice   Mozgalice Icon_minipostedSre Feb 13, 2008 10:54 pm

1. Pa 1 sat!
2. Da!
3. Šibicu!
4. 1 mesec!
5. Pa novčić od 3 din. ne postoji!
6. Pa piću ih sat ipo vremena!
7. Probudiću se!
11. Napraviće se žabice u moru, xexexe
13. 15
14. Pa nigde, oni su npreživeli!
15. Samo 1
16. Tri
18. Može
19. Pa od kokoške!
20. 40
Nazad na vrh Ići dole
Sanja94
Dobrodosao!Zelimo ti puno zabave na nasem forumu!Nadamo se da ces biti redovan/na :)
Dobrodosao!Zelimo ti puno zabave na nasem forumu!Nadamo se da ces biti redovan/na :)



Broj poruka : 39
Datum upisa : 12.02.2008

Mozgalice Empty
PočaljiNaslov: Re: Mozgalice   Mozgalice Icon_minipostedSre Feb 13, 2008 10:57 pm

1.Advokatv onda ima sestru u Parizu doktorku!
2 Zato što je ta osoba ubijena!

3. Nemam pojma!
Nazad na vrh Ići dole
Milica
Dobrodosao!Zelimo ti puno zabave na nasem forumu!Nadamo se da ces biti redovan/na :)
Dobrodosao!Zelimo ti puno zabave na nasem forumu!Nadamo se da ces biti redovan/na :)
Milica


Broj poruka : 62
Godina : 32
Location : KOTOR MONTENEGRO
Datum upisa : 07.04.2008

Mozgalice Empty
PočaljiNaslov: Re: Mozgalice   Mozgalice Icon_minipostedPon Apr 14, 2008 11:46 pm

evo odg iako sam malo zakasnila, ali ovo bi svi trebalo da znaju jer su logična pitanja
1. 1 ILI 13 ZAVISI JE LI PM ILI AM
2. DA
3. PRVO ĆU ZAPALIT ŠIBICU
4. 12
5. NE POSTOJI
6. 1 SAT
7. PROBUDIT ĆU SE
11. KAMEN ĆE POTONUTI
14. PREŽIVJELI ĆE SE VRATITI SVOJIM KUĆICAMA SRETNI ŠTO SU ŽIVI
13. 15 PRSTI
16. NEMA KRUŠAKA
17. 24 PUTA
18. NE JER JE TADA VEČE
19. DA JA ZNAM PJEVAC NE NOSI JAJA
20. POLA 11
I BR 15. 4 ROĐENDANA



A SAD OVAJ DRUGI KVIZ

3.U ČINIJU GDJE SE DRŽI KAFA ZA KUVANJE (ZNAČI U KAFU KOJA JOŠ NIJE STAVLJENA DA SE KUVA)
2.TA JE OSOBA IZVRŠILA SAMOUBISTVO, ILI JE BIO NESREĆAN SLUČAJ.
1. DOKTOR JE ŽENSKO
Nazad na vrh Ići dole
Fashion
Dobrodosao!Zelimo ti puno zabave na nasem forumu!Nadamo se da ces biti redovan/na :)
Dobrodosao!Zelimo ti puno zabave na nasem forumu!Nadamo se da ces biti redovan/na :)
Fashion


Broj poruka : 43
Location : //////////////
Datum upisa : 29.12.2008

Mozgalice Empty
PočaljiNaslov: Re: Mozgalice   Mozgalice Icon_minipostedPon Dec 29, 2008 5:30 pm

. Ako legnes u 8 sati i navijes sat da ti zvoni u 9 sati, koliko dugo ces spavati?1 sat
2. Da li u SAD-u postoji 25. decembar?da
3. Ako imas u kutiji samo jednu sibicu i ulazis u mracnu sobu u kojoj se nalaze: petrolejka, plinska svetiljka i pec na drva, sta ces prvo zapaliti?
4. Neki meseci imaju 30, a neki 31 dan, koliko meseci u godini ima 28 dana?1 svake cetvrte godine
5. Sta pise na novcicu od tri dinara?nje nema
6. Doktor ti je dao tri tablete, da pijes jednu na svakih pola sata. Koliko ces dugo piti tablete?1 ipo sat
7. Sanjas da si u mracnom tunelu, sa jedne strane dolazi voz, a sa druge zmaj. Sta ces uciniti?probudi cu se
11. Ako pod punim Mesecom bacis crveni kamen u Crno more, sta ce se dogoditi?
13. Ako se coveku odsece desna ruka, koliko mu prstiju ostane?15
14. Avion se srusio na kanadsko-americkoj granici. Gde ce se sahraniti preziveli putnici?na groblju
15. Koliko rodjendana ima majka troje djece?1
16. Jabuka ima tri grane, svaka grana ima tri grancice, svaka grancica ima tri ploda, svaki plod ima tri kostice. Koliko ima krusaka na stablu?nijedan
17. Koliko puta u toku 24 sata (jednog dana) minutna kazaljka predje iznad satne kazaljke?
18. Ako danas u podne pada jaka kisa, moze li se za 36 sati ocekivati jako sunce?da
19. Bijeli pjevac snese jaje na jugoslovensko-hrvatskoj granici. Da bi se izbegao medjunarodni spor, cije je jaje?pjevac
20. Koliko je 10 i 30?pola 11
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mozgalice Empty
PočaljiNaslov: Re: Mozgalice   Mozgalice Icon_miniposted

Nazad na vrh Ići dole
 
Mozgalice
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*~Only Girlz!~* :: Takmicenja :: Mozgalice-
Skoči na: